Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Time Filler 50 ml


Ürün kodu: #17719
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Kırışıklıkları Giderici Yeniden Yapılandırıcı Gündüz Bakım Kremi

  % 5 İNDİRİMLİ 
280,00 TL 266,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Kırışıklıkları Giderici Yeniden Yapılandırıcı Gündüz Bakım Kremi 50ml

Mimik Kırışıklıkları
Botox benzeri bir tripeptit cildinizi rahatlatır ve genç bir görünüm verir. Sarkmanın neden olduğu kırışıklıklar: NCTF mezoterapi kompleksimiz ile kombine edilen güçlü bir peptid, cildi uyarır, aynı zamanda peeling benzeri aktif bileşen, cildinize pürüzsüz bir görünüm verir.

Kuruluğun neden olduğu kırışıklıklar
Hyalüronik asit, kırışıklıkların görünümünü azaltması için kapsüllenir. 3 gün sonra, kaş arasındaki çizgilerin görünümünde %19 oranında azalma görülebilir. 28 gün sonra tüm kırışıkların görünümü azalır
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.