Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Time-Filler Cream 50ml + Sleep-Recover Balm 50ml


Ürün kodu: #21177
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Kırışıklık karşıtı gündüz kremi 50ml + yorgunluk karşıtı gece balmı 50ml %50İndirimli

  % 5 İNDİRİMLİ 
487,00 TL 462,65 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Filorga Time-Filler Cream 50ml + Sleep-Recover Balm 50ml,

Filorga Time-Filler Cream 50ml 

Cildinizi rahatlatır ve genç bir görünüm verir. Sarkmanın neden olduğu kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur.Peeling benzeri aktif bileşen, cildinize pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm verir.

Filorga Sleep-Recover Balm 50mlSLEEP RECOVER en belirgin yorgunluk izlerini gidermeye yardımcıdır; gözaltı morlukları ve torbalanma, ağız ve burun çevresindeki kırışıklıklar ve yorgunluk izlerinin görünümüne karşı bakım sağlar.Yorgunluk izlerine karşı bakım sağlar, çizgileri rahatlatır, mor halkaları gidermeye yardımcıdır ve ışıltı kazandırır.

Kullanım Şekli: Her sabah iyice temizlenmiş, yüz,boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.