Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Time Filler Eyes Cream 15ml


Ürün kodu: #19761
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Göz çevresindeki çizgileri gideren yoğun bakım kremi

  % 5 İNDİRİMLİ 
230,00 TL 218,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Time Filler Eyes Cream 15ml

Yeni geliştirilmiş, daha genç ve çekici bakışlar için, göz çevresi bakım kremi.

Kırışıklar
İçeriğindeki aktif bileşen, güçlü peptidler ile kombine edilerek, göz çevresinin pürüssüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Göz Kapağı ve Kirpikler
Lifting etkisi, göz kapaklarının sarkmasına karşı mücadele eder. Ayrıca matrikin, kirpiklerin dolgun görünüm sağlamasına yardımcı olur.

Yorgunluk Belirtileri
Göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.Günden güne göz çevresi, pürüssüz ve daha genç bir görünüm kazanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.