Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Time Filler Mat 50 ml


Ürün kodu: #17722
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Kırışıklık ve gözenek görünümünde anında azalma sağlayan, gözenek sıkılaştırıcı gündüz bakım kremi

  % 5 İNDİRİMLİ 
280,00 TL 266,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Time Filler Mat 50 ml
 
Hormonal ve genetik sebeplerin yanı sıra diyet,sigara,güneşe maruz kalma ve yaşlanma gibi sebeplerle açılmaya başlayan gözenekler, ciltte gün boyu aşırı sebum üretimi sonucu oluşan karma ve yağlı ciltlerin başlıca problemi parlama, cilt dokusundaki bozulma ve kusurlar her yaştan kadının problemidir.
Stres Kırışıklıkları: Botoks etkisi gösteren tripeptit, yılan zehrinde bulunan Waglerin etkisini göstererek kasların kasılmasını engeller. Cildi rahatlatır, yüz canlı bir görünüme kavuşur. 
 
Kuruluk kaynaklı kırışıklıklar: Kapsüle hapsedilmiş Hyaluronik Asit, cildi nemlendirir, kırışıklıkları doldurur, kolajeni uyarır, ciltte kalıcı onarım ve iyileşme sağlar. Cildin yaşlanmasından doğan hyaluronik asit kaybını dengeler.
 
Sarkma Kaynaklı Kırışıklıklar
Matrixyl Synthe 6 ve NCTF, hyaluronik asit ve kolajen sentezini uyarır.

Gözenekler
Çemen otundan elde edilen aktif içerikler ciltteki gözenek, komedon ve mikrokistleri derinlemesine temizleyerek gözeneklerin 15 gün içerisinde küçülmesini sağlar
 
Etkin bir gözenek küçültücü olan sakız da anti bakteriyel, anti oksidan özelliklerinin yanı sıra mantar ve enfeksiyon oluşumu önleyici etkisiyle cildi arındırır, dokusunu yeniler, gözenekleri sıkılaştırır

Ciltte Parlama
EPS SEAMAT da gün boyu mat bir görünüm elde etmek için ciltteki aşırı sebumu 1 saat içerisinde emer ve cilde nem verir. Cilt matlaşır ve parlama etkisi gün boyunca kontrol altında tutulur. 
 
Kusurlar
Çinko ile cilt mükemmelleştirici aksiyon cilt kusurlarını azaltır ve görünümlerini düzeltir
 
Hafif dokusu sayesinde emilimi kolaydır, cildinizi 12 saat boyunca matlaştırmasının yanı sıra daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlar
 
30-65 yaş aralığındaki 25 gönüllüyle 8 hafta boyunca yürütülen klinik test sonucu:
 
-%100 Daha mat bir cilt
-%88   Yenilenmiş bir cilt
-%81   Daha sıkı bir cilt 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.