Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga UV Defence 40 ml


Ürün kodu: #17723
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Yaşlanmaya karşı-güneş lekelerine karşı bakım kremi

  % 5 İNDİRİMLİ 
159,00 TL 151,05 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga UV Defence 40 ml
 
Spf50 + UVB/UVA ÇOK YÜKSEK KORUMA
 
Cilt yaşlanmasını hızlandıran başlıca faktör olan güneş, lekelerin görünümünü belirginleştirir, kırışıklıkları arttırır, cildi kurutur ve nemsiz bırakır. FILORGA, güçlü koruyucu yapısı ve anti aging etkisi gösteren içeriği sayesinde güneşin zararlı etkilerini yok eden UV_DEFENCE ÜRETTİ
 
Çok Yüksek Koruma
UV ışınlarından kaynaklanan oksidatif etkiyi yok eden SunActin ve E vitamini ile desteklenen güneş filtreleri, UVB ve UVA ışınlarını bloke eder ve yüksek derecede koruma için anti oksidan etki sağlar. 
 
Leke Karşıtı Etki
Şerbetçiotu özü ile melanin sentezini düzenleyerek, pigmentasyon bozukluğunu tedavi eder. Güneş ışığı sebebiyle oluşan kahverengi leke görüntüleri düzelir ve yenilerin oluşmasını engellenir.
 
Anti Aging Etki: Hyaluronik asit ile desteklenen NCTF sayesinde, hücresel metabolizma ve fibroblastların uyarılmasıyla, kolajende artış ve doku sertleşmesinde azalma sağlanır, böylece ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltırken, cildin renk bütünlüğünü de temin edilir.
 
Nemlendirme Etkisi
Cildin lipidik bariyerini güçlendirmek ve nemsizlikle savaşmak için gerekli olan lipidleri temin etmeye yardımcı olan fosfatidilkolin bakımından yoğun olan Antileukine 6 ( kahverengi yosun özü) ile güneş ışığı kaynaklı nemsizlikle savaşır ve cildi içeriden yoğun bir şekilde nemlendirir. 
 
Cilt tarafından emilen aktif içeriklerin etkinliklerini arttırarak, yapılmış olan estetik işlemin faydalarını arttıran, UV defence, cildi koruma özelliğiyle de beraber lazer, enjeksiyon,peeling gibi işlemler sonrasında kullanım için de idealdir
 
Günlük UV koruması olarak veya güneşe maruz kalma durumlarında kullanılabilen UV defence krem yüksek koruma sağlamanın yanında kadınlara cilt yaşlanmasını sorunuyla savaşmada da yardımcı olur
 
Cilt yüzeyinde yağlı bir katman oluşturmaz, hafif dokusu sayesinde emilimi kolaydır 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.