Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Flavo C Forte Serum 15% 15 ml


Ürün kodu: #12961
Son kullanma tarihi:

Tüm Flavo-C Ürünleri

Yüzdeki küçük çizgiler ve kırışıklıklara karşı etkilidir.

Bu ürünle birlikte 1,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Flavo-C Serum Forte 15%  15 ml

İçeriği:
Aqua, Serum Albumin, Alcohol, Polysorbate 20, Imidazolidinyl Urea, PVP, Ascorbic Acid, Ginkgo Biloba Extract, Parfum.

Etkisi ve özellikleri:
FLAVO-C SERUM FORTE yoğun Vitamin C konsantrasyonu ile ilerlemiş yaslarda, kolajen ve elastin polipeptit zincirlerinin sentezini uyararak hücresel fonksiyonları yeniden canlandırır. 35+ yaşındaki kadın ve erkeklerde kuvvetli bir anti-aging urunudur.

Kullanım alanları:
Cilt yaşlanması. Yüzdeki küçük çizgiler ve kırışıklıklara karşı ve Ciltte güneşten kaynaklanan hasarlar karşı etkilidir.

Kullanım şekli:
Cildi temizleyip kuruladıktan sonra sabah ve aksam FLAVO-C Serum dan bir kaç damla sürülür. Tamamen emilinceye kadar masaj yapılır.

Uyarılar:
Gözlere temas etmesinden kaçınılmalıdır. FLAVO-C Serum FORTE 15% uyguladıktan sonra (iyice emilmesinden sonra), sonra güneş ışınlarına maruz kalmadan önce güneş koruyucu bir Kompakt, Jel veya Krem tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.