Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü Losyon ( Serum 60 ml )


Ürün kodu: #9504
Son kullanma tarihi:

Tüm Folixir Ürünleri

Nanoteknoloji

Bu ürünle birlikte 1,00 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
99,70 TL 99,70 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
FOLIXIR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI YOĞUN TERAPİ FORMÜLÜ (LOSYON)

DOĞAL VE BİTKİSEL İÇERİKLİ

FNDS ® - Follicular Nano Delivery System

KULLANIMI :

Temiz ve kuru saç derisine uygulayınız. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 1 damlalık dolusu (1 ml) losyonu saç dökülmesi olan bölgeye ve çevresine her gün uygulayınız. Saç derisine birkaç saniye nazikçe masaj yaparak losyonu yediriniz. Losyonu kullandıktan sonra en az  3 saat saçınızı yıkamayınız.  En iyi sonuç için Folixir Saç Dökülmesine Karşı Tablet ve Folixir Saç Dökülmesine Karşı Bio-Temizleyici Şampuan ile beraber kullanınız. Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Folixir Losyon Kullanımı :


UYARILAR :

Yalnızca harici kullanım içindir. Göze temas ettirilmemelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Kazara içilmesi halinde profesyonel tıbbi yardım alınmalıdır. Kızarıklık ve yanma halinde daha az losyon uygulayınız. Bu durumun devam etmesi halinde kullanıma ara veriniz ve doktorunuza danışınız.

ÜRÜN FORMU :

30 ml damlalıklı porselen şişede 1 aylık kür olarak sunulmuştur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.