Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Folliex Ağda Sonrası Bakım Kremi (Tüy Yok Edici Krem)


Ürün kodu: #12258
Son kullanma tarihi:

Tüm Folliex Ürünleri

Folliex ağda sonrası bakım kremidir.

Bu ürünle birlikte 0,60 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
60,00 TL 60,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Folliex Ağda Sonrası Bakım Kremi 80 ml (Tüy Yok Edici Krem)

    * Folliex ağda sonrası bakım kremidir.
    * Sürülüşü kolay ve sürüldükten sonra çabuk kuruyabilen bir kremdir.
    * Ağda uygulamasında her kopan tüy kökü açık bir yara sayılabilir. Bu nedenle temizlik ve hijyen şartları tam olmadığında, tüy köklerinde çeşitli iltihaplanmalar oluşur. Bu iltihap oluşumunu biz sivilcelenme olarak görürüz.
    * Ayrıca ağda sonrası, büyüme fazındaki tüyler aşırı hızlı büyür ve kıl dönmeleri oluşabilir.

folliex® özellikleri
* folliex in antiseptik ve anti bakteriyel özelliği vardır, bu nedenle ağdadan hemen sonra güvenli bir şekilde sürülebilir. Ağda sonrası oluşan sivilcelenmelere karşı etkilidir. Tüy büyümesini yavaşlatıcı etkisinden dolayı da kıl dönmelerine karşı çok iyi bir koruyucudur. Deriyi sıkılaştırıcı ve nemlendirici özelliğinden dolayı ağda sonrası pürüzsüz bir cilt oluşmasına yardımcı olur. Sürülüşü kolay, yağlı olmayan, çabuk emilen, ciltte herhangi bir yağ ve kalıntı bırakmayan özelliğe sahiptir.

folliex® Nedir ?
*Folliex in antiseptik ve anti bakteriyel özelliği vardır, bu nedenle ağdadan hemen sonra güvenli bir şekilde sürülebilir. Ağda sonrası oluşan sivilcelenmelere karşı etkilidir. Tüy büyümesini yavaşlatıcı etkisinden dolayı da kıl dönmelerine karşı çok iyi bir koruyucudur.

Deriyi sıkılaştırıcı ve nemlendirici özelliğinden dolayı ağda sonrası pürüzsüz bir cilt oluşmasına yardımcı olur. Sürülüşü kolay, yağlı olmayan, çabuk emilen, ciltte herhangi bir yağ ve kalıntı bırakmayan özelliğe sahiptir.

folliex® Nerelerde Kullanılır ?
* Yüz ve bikini bölgesi dâhil olmak üzere vücudun her yerinde kullanılabilir.

folliex® Nasıl Kullanılır ?
* Tüylü olan bölge ağda, ip, cımbız gibi yöntemlerle temizlendikten sonra krem elle yedirilerek sürülür. Bu işlem ağdadan hemen sonra yapılır, ilk sürümden 15 dakika sonra bir kez daha sürülür ve bundan 15 dakika sonra son kez (üçüncü kez) sürülür. Krem sürüldükten sonra birkaç dakika içinde kurur ve geriye hoş bir koku kalır.

Dikkat edilmesi gereken noktalar
* İyi sonuç almak için uygulamanın ağdadan hemen sonra olması gerekmektedir. Uygulamadan önce ağda losyonu yada ağda kalıntıları temizleme sıvısı gibi şeylerin sürülmemesi gerekmektedir.
* Yıkamaya gerek yoktur, ancak yinede yıkanmak isteniyorsa son sürülme işleminden üç saat sonra yıkanılması tavsiye edilir.
* Yeterli sonuç alınıncaya kadar her tüy alındıktan sonra bu uygulama tekrarlanır.

folliex® Kullanım Süresi
* İlk uygulamadan sonra periyodik tüy alma sürenizin uzadığı, tüylerde incelme ve seyrelme olduğunu görülür. Sürekli kullanımda tüylerin inceliğine ve ağdanın kalitesine bağlı olarak tüy kökleri tamamen yok olacaktır. Bu süre kişiden kişiye değişebilir.

folliex® Önemli Uyarılar
* Uygulamaya başlamadan önce tüylerden arındırılmış bölgelerin temiz ve kuru olması gerekmektedir.
* Tüyler alındıktan sonra herhangi bir ürün (ağda yağı, losyon vb..) kullanmadan folliex' in uygulanması gerekir. Böylelikle ürün daha etkili olacaktır.

folliex® Yan Etkisi ?
* Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Genel olarak hamilelikte hiçbir ilacın yan etki araştırmaları yapılamadığından hamilelerin tedbir olarak kullanmaması önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.