Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foltene Pharma Active Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan


Ürün kodu: #14457
Son kullanma tarihi:

Tüm Foltene Ürünleri

Foltene Pharma Active Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,90 TL 34,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foltene Pharma Active Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan
 
Foltene Pharma Active Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan saç dökülmelerine karşı koruma sağlar. Saçlarınızın bakımlı kalmasını sağlayarak saç dökülmesini önler. Vitamin ve proteinlerle desteklenmiş olup saçların doğal gelişimini ve bakımlı kalmasını sağlar. Saçları nemlendirir.
 
Kullanımı:
 
Foltene Pharma Active Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Birkaç dakika bekletin ve ardından bol su ile durulayın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.