Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foltene Pharma Erkeklere Özel Saç Dökülmesine Karşı Flakon


Ürün kodu: #14455
Son kullanma tarihi:

Tüm Foltene Ürünleri

Saçın yaşam döngüsünü normale döndürücü etkisi bulunan ürün, saçın doğal gelişimini hızlandırır ve saçı kuvvetlendirir.

Bu ürünle birlikte 0,72 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
72,00 TL 72,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foltene Pharma Erkeklere Özel Flakon 12 Adet
 
Çevrenizde sıkça görebileceğiniz erkek tipi saç dökülmeleri genetik faktörler, ameliyat sonrası yan etkiler, kullanılan ilaçlar, yorgunluk, depresyon ve çeşitli bazı nedenlere bağlı olarak görülebilir. Bu tip saç dökülmeleri için birçok farklı ilaç ve çözüm sunulmaktadır. Bu tip tedavilere ek olarak yepyeni bir teknoloji ile üretilen Foltene Pharma Erkeklere Özel Flakon, erkekler için özel olarak geliştirilen %100 doğal bir formüle sahiptir.
 
Özellikleri:
 
Foltene Pharma Erkeklere Özel Flakon, serbest radikallerin oluşturduğu zararlara karşı koruyucu etkilere sahiptir. Saçın yaşam döngüsünü normale döndürücü etkisi bulunan ürün, saçın doğal gelişimini hızlandırır ve saçı kuvvetlendirir. Çeşitli amino asitler, A,B5,C ve E vitaminleri içerir. Kullanıcıları tarafından belirlenen herhangi bir yan etkisi bulunmayan ürün, kullanım anından itibaren saç dökülmelerine karşı etkili bir bakım sağlar.
 
Kullanımı:
 
Foltene Pharma Erkeklere Özel Flakon 2 ayrı fazdan oluşan, kullanım anında etken maddelerin kullanıcı tarafından karıştırılmasını sağlayan flakon formu saç dökülmesine karşı etkin bakım sağlar. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.