Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foltene Pharma Kepekli Saçlar İçin Şampuan (Kuru-Yağlı)


Ürün kodu: #5976
Son kullanma tarihi:

Tüm Foltene Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foltene Pharma Kepekli Saçlar İçin Şampuan (Kuru-Yağlı)

Kepek Sorununu ortadan kaldırmaya yönelik tasarlanmış Foltene Pharma Kepek Önleyici Şampuan sadece saç derinize ve kepek sorunuza odaklanır. Saçınıza sağlık ve canlılık kazandırır.

Özellikleri:

Özellikle kepekli saçlar için tasarlanan formül, kepeğe yatkın olan yağlı cilt tiplerinde de kullanılır. Foltene Kepek Önleyici Şampuan, içersinde bulunan vitaminlerle saçınızı besler ve canlılık kazandırır. Yıpranmış ve pul pul dökülen saç derisini güçlendirir.

Kullanımı:

Foltene Kepek Önleyici Şampuan 3-5 dakika saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Birkaç dakika bekletin ve ardından bol su ile durulayın. Uygun gördüğünüz takdirde aynı işlemi tekrar uygulayabilirsiniz. Kepekler yok olana kadar haftada 2-3 kez uygulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.