Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foltene Sık Kullanım Şampuanı Ph 5.7


Ürün kodu: #5975
Son kullanma tarihi:

Tüm Foltene Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,90 TL 34,90 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
FOLTENE SIK KULLANIM ŞAMPUANI PH 5.7

Foltene Pharma Sık Kullanım Şampuanı tüm saç tiplerine uyumluluk sağlayan bir üründür. Saçınızı çevresel ve biyolojik etkenlere karşı korumayı hedefler. Saçlarınızı yumuşatır, saçlarınızı kökten uca besler ve nemlendirir.

İçeriği:
Foltene Pharma Sık Kullanım Şampuanı içeriğinde bulunan temel yağ asitleri açısından zengin olan primrose oil saçları uçlarına kadar yumuşatır ve korur. Vitamin B kompleksi ile zenginleştirilmiş mikro kürecikler saçlarınızı ucundan köküne kadar nemlendirir ve besler.

Kullanımı:
Foltene Pharma Sık Kullanım Şampuanı saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Birkaç dk bekletin ve ardından bol su ile durulayın. Uygun görüğünüz takdirde aynı işlemi tekrar uygulayabilirsiniz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız ve çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza ediniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.