Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foot Doctor Arnica Jel 50 ml


Ürün kodu: #19202
Son kullanma tarihi:

Tüm Foot Doctor Ürünleri

Ayak ve bacaklarınızda oluşan morlukların giderilmesinde yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,26 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
26,00 TL 26,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foot Doctor Arnica Jel 50 ml

Doğal kaynaklı etkin maddesi olan arnica montana flower exctract sayesinde; ayak ve bacaklarınızda oluşan morlukların giderilmesinde yardımcı olur. Lazer tedavisi (varis ve epilasyon gibi) görüldükten sonra oluşan morarmaların giderilmesinde yardımcı bir ürün olarak kullanılabilir. Burkulma, ezilme gibi yaralanmalar ve spor faaliyetleri sonrası yorgunluğa bağlı oluşan adale sertliklerine bağlı sertlik ve ağrıların hafiflemesinde de etkilidir. Cilt kızarıklık, kaşıntı ve iritasyonlarının rahatlamasında yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Jel cilde tamamen yedirilene kadar masaj yaparak uygulanmalıdır. Gün içinde en az 3 defa uygulanması önerilir. Rahatlatma hissini arttırmak için Arnica Jel'i buzdolabında soğutup uygulayabilirsiniz

Neler içeriyor ?
%10 arnica montana flower extract
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.