Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foot Doctor Kesilebilir Nasır Flasteri


Ürün kodu: #19204
Son kullanma tarihi:

Tüm Foot Doctor Ürünleri

Foot Doctor Kesilebilir Nasır Flasteri, keçe yapısıyla sorunlu bölgeyi ayakkabının acı veren baskısından korur.

Bu ürünle birlikte 0,11 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,30 TL 11,30 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foot Doctor Kesilebilir Nasır Flasteri

Foot Doctor Kesilebilir Nasır Flasteri, keçe yapısıyla sorunlu bölgeyi ayakkabının acı veren baskısından korur. Kesilebilir yapısı sayesinde bölgeyi ayakkabının acı veren baskısından korur. Sorunlu bölgelerin yarattığı acı ve rahatsızlık hissi olmadan günlük işlerinize rahatça devam edebilir ve özgürce hareket edebilirsiniz.

Kullanım şekli:
Nasırın büyüklüğüne gore istediğiniz boyda kesiniz. Arka tarafındaki yapışklan kağıdı çıkartarak ayapınızın istediginiz yerine yapıştırabilirsiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.