Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foot Doctor Kesilebilir Nasır Koruyucusu


Ürün kodu: #19209
Son kullanma tarihi:

Tüm Foot Doctor Ürünleri

Foot Doctor kesilebilir Nasır Koruyucu, silicon iç yapısıyla sorunlu bölgeyi sarar ve rahatça hareket edebilmenizi sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,70 TL 15,70 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foot Doctor Kesilebilir Nasır Koruyucusu

Foot Doctor kesilebilir Nasır Koruyucu, silicon iç yapısıyla sorunlu bölgeyi sarar ve rahatça hareket edebilmenizi sağlar. Uzun ve kesilebilir yapısıyla sorun yaşadığınız parmağınızda kolaylıkla uygulanabilir. Sünger ürünler gibi zamanla formunu yitirmez, gün boyu tam koruma sağlar ve hipoallerjeniktir. Jel yapısının özel formülünde bulunan mineral ve vitaminler sorunlu bölgeyi rahatlatırken, siz hiçbir sorun hissetmeden günlük işlerinize devam edebilirsiniz.

Kullanım şekli:
Arzu ettiğiniz uzunlukta kesip parmağınıza geçiriniz. Jel kısmının içeride kalmasına dikkat ediniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.