Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foot Doctor S.O.S Topuk Çatlak Kremi 50 ml


Ürün kodu: #19203
Son kullanma tarihi:

Tüm Foot Doctor Ürünleri

İleri düzeyde çatlamış ve sertleşmiş topuklarda cildi ölü hücrelerden hızla arındırıp nemlendirir.

Bu ürünle birlikte 0,23 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
23,10 TL 23,10 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Foot Doctor S.O.S Topuk Çatlak Kremi 50 ml


İleri düzeyde çatlamış ve sertleşmiş topuklarda cildi ölü hücrelerden hızla arındırıp nemlendirirken, ağır şekilde zarar görmüş kuru ayakları yumuşatan çift etkili bir üründür.

Özel formulu ve içeriğindeki besleyici yağlar sayesinde cildi yoğun şekilde nemlendirerek yumuşamasını sağlar. Hergün düzenli uygulama sonucunda, topukların sertleşmesinin önüne geçer.

Neler içeriyor ?
Salicylic Acid: kurumuş ve kalınlaşmış ölu derinin giderilmesine yardımcı olur.
Üre: cildin nem kazanmasını sağlar.
Gliserin: cildin nem dengesini sağlar.
Besleyici yağlar: cildin sağlıklı görünümünü tekrardan kazanması için gerekli bakımı yapar.

Kullanım Şekli:
Kullanmadan önce ayaklarınızı ılık su ile yıkayıp kurulayın. Bol miktarda kremi, deriye iyice nüfuz edecek şekilde masaj yaparak uygulayınız. Etkin ve hızlı sonuç alabilmek için her gün düzenli olarak kullanılmalıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.