Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foot Doctor Topuk Dikeni Koruyucu 36-42


Ürün kodu: #14098
Son kullanma tarihi:

Tüm Foot Doctor Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,90 TL 15,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 Foot Doctor Topuk Dikeni Koruyucu 36-42

Açıklama:

FOOT DOCTOR Topuk dikeni koruyucu lateks topuk pedi,Topuk derinizin sertleşmesinden ,zedelenmesinden veya topuk dikenlerinden dolayı ayak tabanlarında oluşan baskıyı azaltır. Topugun ayakkabı ile temasını keserek rahatlamanızı sağlar.
Hassas ve yorulmuş topuklarla yürümenizi sağlar. Orta kısmı çıkartılabilen topukluk, topukta meydana gelmiş olan çıkıntının (Topuk Dikeni) taban ile temasını önleyerek büyük rahatlık sağlar

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.