Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Foot Doctor Topuk Koruyucu Jel Bant


Ürün kodu: #19206
Son kullanma tarihi:

Tüm Foot Doctor Ürünleri

Topuklarınıza destek vererek ayaklarınızı rahatlatır. Ayakkabınızın arkasında yastık görevi gorerek aşınmalara karşı korur. 

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
17,50 TL 17,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Foot Doctor Topuk Koruyucu Jel Bant
"Ayaklara tam destek…"

Foot Doctor Topuk Koruyucu Jel bantlar; topuklarınıza destek vererek ayaklarınızı rahatlatır. Ayakkabınızın arkasında yastık görevi gorerek aşınmalara karşı korur. Fiziksel deformasyonları engelleyerek ayağınızın estetik yapısını korur. Kendiliğinden yapışkanlı, hipoallerjenik yapısıyla sonderece kullanışlıdır ve gün boyu ekstra destek sağlar.

Kullanım şekli:
Jel topuk koruyucu jelleri koruyucu kağıdından çıkartın. Rahatlık ve destek için ayakkabınızın topuk kısmının arkasına yerleştirin. Yıkanıp tekrardan kullanıma uygundur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.