Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Frei Hydrolipid Balance Dudak Bakımı Stick


Ürün kodu: #14660
Son kullanma tarihi:

Tüm Frei Ürünleri

Dudaklarınız yıl boyunca bakımlı görünür.

Bu ürünle birlikte 0,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
16,00 TL 16,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Frei Hydrolipid Balance Dudak Stiği 4.8 gr
Frei Hydrolipid Balance Lip Care

Özellikleri:
İpeksi frei® Hydrolipid Balance Dudak Bakımı hassas dudak yüzeyinizi ferahlık hissiyle çevreler. Yararlı yağlar ve mumlar dudaklarınızdaki gerginliği alarak pürüzsüzlük sağlar. E vitamini ile birleşerek hücre yenilenme hızı ile küçük yırtıkların iyileşme sürecini arttırır. Dudaklarınız yıl boyunca bakımlı görünür.

Cildinize Uygunluğu:
Etki alanlarını pek çok yönden kanıtlamış olan içeriklerle özenli ve dengeli şekilde oluşturulmuş formülü, koruyucular, parafin, silikon ve renklendirici içermemekte olup cildinize karşı hassastır

Kullanım Şekli:

Sabah, akşam ve ihtiyaca göre gün içerisinde dudaklarınıza uygulayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.