Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Frei Hydrolipid Balance Göz Kremi 15 ml


Ürün kodu: #14659
Son kullanma tarihi:

Tüm Frei Ürünleri

Size güzel bir bakış sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
79,90 TL 79,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Frei Hydrolipid Balance Göz Kremi 15 ml
Frei Hydrolipid Balance Eye Cream

Özellikleri:
Çok hassas frei® Hydrolipid Balance Göz Kremi’nde A ve E vitaminleri özel bir formül eşliğinde, cildinize pürüzsüzlük veren  ve nemlendiren buğday proteinleri ve değerli jojoba yağı ile birleşmektedir. Özel formülü cildinizi rahatlatıp hassas göz çevrenizi zararlı dış etkenlere karşı güçlendirir. Size güzel bir bakış sağlar.

Cildinize Uygunluğu:
Etki alanlarını pek çok yönden kanıtlamış olan içeriklerle özenli ve dengeli şekilde oluşturulmuş formülü, parafin, paraben, silikon  ve renklendirici içermemekte olup cildinize karşı hassastır.

Kullanım Şekli: Her sabah ve akşam, küçük bir miktar göz kremini parmağınızın ucuyla alarak göz çevrenize içten dışa doğru olmak üzere küçük dokunuşlarla uygulayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.