Alışveriş sepetiniz şu anda boş.
Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar

2 yorum | 4,50 puan

Ürün kodu: #11673
Son kullanma tarihi: 09.2017

Tüm Fresh'n Soft ürünleri

Kıyafetinizin kol altına temas eden iç kısmına yapıştırılarak kullanılır. ıslaklık ve koku noktasında günlük temizliğiniz için üretilmiştir.

Bu ürünle birlikte 0,07 kozmipara hediye!
  % 30 İNDİRİMLİ 
9,90 TL 6,90 TL
Stok durumu: Süper Hızlı Gönderim | Gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
  Bu üründe kargo bedava!

Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar - 7 Çift

Kampanya Fiyatı

1 adet 6,90 TL
3 adet  19,80 TL | birim fiyat:  6,60 TL
5 adet 31,50 TL | birim fiyat:  6,30 TL
10 adet59,00 TL | birim fiyat: 5,90 TL
16 adet (1 tam koli) 89,00 TL | birim fiyat: 5,56 TL

İnsan psikolojisini bozan sağlık sorunlarından birisi de koltuk altı terlemesi ve ter kokusu problemidir. Türkiye’nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü firması Fresh’n Soft, bu soruna pratik bir çözüm getirerek hem sağlıklı hem de pratik kullanımıyla yeni bir ürün geliştirdi...
Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar

Ter emici yaprak nedir?

Yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda 14- 50 yaş arasındaki kadınların %74'ü, 14-50 yaş arasındaki erkeklerin %42'si bu sorunu yaşamaktadır. Bu problemin en önemli nedeni bakterilerdir. Bakterilerin koltuk altına kontamine olması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal koltuk altı florası’nın bozulması sonucunda koku yapan bakteriler ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla da koltuk altı terlemesi ve koku kaçınılmaz bir hal almaktadır. Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar işte bu nokta da günlük temizliğiniz için üretilmiştir. Cildi tahriş etmeyen yumuşak dokusu ile terinizi ve kokuyu içine hapsederek daha taze ve temiz bir gün geçirmenizi sağlar. Pamuksu üst yüzeyin yumuşaklığı uzun süreli rahatlık sağlar.

Vücut anatomisine uygunluk…

Ter emici yapraklar, vücut anatomisine uygun yapısı ile koltuk altı terlemesini özel dokusuna hapsederek kıyafetlerinizden uzak tutar. İnce ve yumuşak şekli ile rahatsız etmez. Kıyafetinizin iç kısmına yapıştırılarak kullanıldığından kıyafet üzerinden görünmez.

Terleme sorununa temiz, pratik ve güvenli çözüm…

Ter emici yapraklar kol altı ve kıyafet arasında yumuşak ve konforlu bir bariyer oluşturarak, taze ve temiz bir gün geçirmeyi sağlar. Ter emici yapraklar içerisindeki süper emici tanecikler teri emer, kol altında terden dolayı oluşan ıslaklığı, ter lekelerini engeller. İnce yapısı sayesinde hissedilmez, vücut yapısına uygun anatomik şekle sahiptir. Kol altınızda terden dolayı oluşan ıslaklık hissini, ıslak görüntüyü ve ter kokusunu engeller. Islaklık hissi olmadığından kendinizi daha rahat ve temiz hisseder aynı zamanda sosyal ortamda daha rahat hareket edersiniz. Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar günlük tazelik ve temizlik sunar.  Kıyafetlerinizdeki lekeleri engellemekle beraber ömrünün uzamasını da sağlar.

Bir pakette 14 adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her bir çifti özel koruyucu poşet içinde olmak üzere bir kutuda toplam 7 çift (haftalık) ürün bulunmaktadır. 2’li poşetleri sayesinde taşımada kolaylık sağlar. Seyahate giderken, işe giderken çantada hijyenik bir şekilde taşınabilir.


La Roche Posay'da %52ye varan süper indirim başladı