Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Fungino Tırnak Mantarı Spreyi


Ürün kodu: #20386
Son kullanma tarihi:

Tüm Casel Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Fungino Tırnak Mantarı Spreyi

Fungino Tırnak Mantarı Spreyi, tırnak mantarını tedavi eden bir tıbbi cihazdır.

Ürün doğrudan doğruya tırnak yüzeyine uygulandığında, tırnak mantarının neden olduğu dökülme, sararma ve tırnak kaybı gibi durumları önlemeye yardımcı olur.

Özel formülü sayesinde, bir asitleme etkisi yaratarak, tırnağın Ph değerini düşürür ve mantar enfeksiyonlarının yayılmasını önleyici bir yüzey oluşturur.

Aynı zamanda, yüzme havuzu, jimnastik salonu ve soyunma odası gibi sıcak ve nemli ortamlarda çok zaman geçiren kişiler için de önleyici bir tedavi olarak kullanılabilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.