Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Galenic Messager Soin Yeux Eclat Jeunesse


Ürün kodu: #7568
Son kullanma tarihi:

Tüm Galenic Paris Ürünleri

İlk yaş kırışıklıklarına karşı göz çevresi kremi

Bu ürünle birlikte 0,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
64,99 TL 64,99 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Galenic Messager Soin Yeux Eclat Jeunesse / Gençlik ve ışıltı verici göz kremi

Göz çevresine nazikçe uygulanır.

Messager alkékenge mumu ile gençlik ve ısıltı bakımı

İlk yaş çizgileri, ilk sıkıntılarınız mı? Olması gerekmiyor. Yafllanma cildinizi etkilemeye bafllad›ktan sonra, bunu engelleme
şansınız olmaz. Cildinize ne kadar erken bakmaya başlarsanşz, cildiniz o kadar geç çizgilenmeye başlar. Ağırlıklı alkekenge mumu içeren MESSAGER SERİSİ sayesinde, cilt gençliğini, dengesini, ışıltısını ve güzelliğini korumak için ihtiyacı olan tüm elementlere sahip olur.

Alkekengi «kış kirazı» veya «Çin feneri» diye de adlandırılan uzun ömürlü bir bitkidir. Sarı etli meyvesi özellikle vitaminler bakımından zengindir ve cilt üzerinde ciddi derecede güzelleştirici etkisi vardır : A vitamini (hücre yenilenmesini destekler), F vitamini (nemlendirici ve besleyici etkiye sahip belirli temel yağ asitleri içerir), E vitamin (anti-oksidandır, serbest radikallere karşı savaşır) ve C vitamini (enerji verir, serbest radikallere karşı savaşarak E vitaminini tamamlar) ile kombine edilmifltir. Bu vitaminlere ek olarak, aktif maddelerin hücrelere derinlemesine işlemelerini sağlayan, bitki bazlı bir arabulucu olan phosphatidylserine içerir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.