Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Galenic Ophycee/Biophycee Special Antirides Yeux


Ürün kodu: #7576
Son kullanma tarihi:

Tüm Galenic Paris Ürünleri

Kırışıklara karşı göz kremi

Bu ürünle birlikte 0,85 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
85,00 TL 85,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Galenic Ophycee Special Antirides Yeux / Kırışıklığa karşı sıkılaştırıcı göz bakımı

Ufak bir miktar göz çevresine uygulanır. Ürün tamamen emiline kadar hafif masaj yapılır.


Ophycée saf mavi yosun özü içeren kırışıklara karşı sıkılaştırıcı bakım

OPHYCÉE, veya saf mavi yosun özü cilt yaaşlanmasına ve sıkılık kaybına karşı aktif olarak savaşır. CNRS ile yapılan ortak bilimsel araştırmalar sonucunda bu etki kanıtlanmıştır. Bu sayede, mavi yosun özü kırışıklık ve sıkılık kaybına karfşı hakim bir aktif madde olduğunu kanıtlamaktadır. Kolayca emilen yapısı sayesinde içerikler kolayca cilde derinlemesine nüfuz eder.

Saf mavi su yosunu extresi, muhteşem buluş ! Suyun kaynağından gelen ve 3,5 milyar yıl önce ortaya çıkan mavi su yosunu özünün, bitki dünyasının oluşumunda yer aldığı düşlünülmektedir. CNRS ile 10 yıllık ortak araştırma çalışlmaları Galénic laboratuvarlarının saf mavi su yosunu ekstresinin gençleflfltirici özelliğini kanıtlamasını sağladı. Hücreler tekrar kendilerini yenileyebilmeye ve cildi destekleyen lifleri üretebilmeye başlıyorlar. (kolajen ve elastin).

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.