Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garlex Sarımsak Özlü Şampuan & Losyon İkili Set


Ürün kodu: #12469
Son kullanma tarihi:

Tüm Garlex Ürünleri

Yıpranmış, zayıf, kepekli ve dökülen saçlar için

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 35,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garlex Sarımsak Özlü Şampuan & Losyon İkili Set

Kullanımı:
İlk köpürtmede normal yıkama yapıp kirlerden kurtulunuz. Garlex Sarımsak Şampuanı‘nın içindeki zengin besin içeriğinin saç ve saç derisince emilmesi için, ikinci köpürtmenizde şampuanı saçınızda 2-3 dakika bekletiniz.

Bu sırada saç köklerine parmaklarınızın yumuşak uçlarıyla önden arkaya doğru 10-12 kez masaj yapınız. Bu hareket kan dolaşımını düzenler. Parmaklarınızı daireler şeklinde hareket ettirmeyiniz. Saç kökleri kırılabilir. Sonrasında bolca durulayınız. Bu işlemi ihtiyacınız kadar tekrar ediniz. En son hafif serin suyla durularsanız canlılık ve dirilik verir.

Paket İçeriği:
1 Adet 400 ml. Garlex Sarımsak Şampuanı
1 Adet 100 ml. Garlex Saç Bakım Losyonu (Sprey)
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.