Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Aktif Saf & Temiz Sivilce Karşıtı Serinletici Roll-On

6 yorum | 4,33 puan

Ürün kodu: #10269
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ürünleri

İzleri yok etmeye yardımcı ekstra arındırıcı förmül

Bu ürünle birlikte 0,17 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
16,50 TL 16,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Aktif Saf & Temiz Sivilce Karşıtı Serinletici Roll-On 15 ml

Garnier Aktif Saf & Temiz konsantre formüller nokta eğilimli cilt üzerinde test edilen yeni bir kuşaktır. Noktalar ve işaretlerinin görünümünü karşı korumak ve terk etmiş  deri görünümlü ve 1 gün arındırılmalıdır duygu Tasarım! *

Garnier Saf Active Roll-on
Insanlar test edilen 76% bir anlık kurutma etkisi vardı **
Yeni roll-devrimci roller üzerinde topu hemen yatıştırmaya ve cildinizi serin tasarlanmıştır. Kolay kullanımı hedeflenen uygulama anında kurutma sağlar ve hareket halindeyken noktalar karşı korunmasına yardımcı olur.
** 37 erkek ve kadınlar 2009 tarihinde değerlendirme

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.