Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Ambre Solaire Bronzlaştırıcı Yağ Coco 200 ml

2 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #8474
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ambre Solaire Ürünleri

Cilde eşsiz bir parlak ve yumuşaklık verir. (Hindistan cevizi kokulu)

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
24,99 TL 24,99 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Ambre Solaire Bronzlaştırıcı Yağ Coco 200 ml

Bronzlaştırıcılar; Cildiniz güneşe alışmış ve / veya zaten bronzlaşmışsa kullanılması tavsiye edilmektedir. Garnier Ambre Solaire bronzlaştırcı yağ ile muhteşem bir bronzluğa kavuşacaksınız. 4 faktör güneş korumasına sahip bu ürün, daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmanızı sağlar.

Yoğun hindistan cevizi kokusuyla ve besleyici yapısıyla keyifli bir sürülüm imkanı sunan Garnier Ambre Solaire bronzlaştırcı yağı göz çevresi hariç dilediğiniz her yerde kullanabilir, cildinizin parlak bir görünüm kazanmasına izin verebilirsiniz.
  • Bronzlaştırıcı ürünlerimizi güneşe ilk çıktığınız günlerde kullanmanız önerilmez.
  • Yağlarımız doğal bitkisel içerikleriyle cildin kurumasını engeller. Cilde esneklik, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

GARNIER AMBRE SOLAIRE İLE GÜNEŞTEN KORUNMA

Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene, UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX 'e sahiptir. Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunlu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar.

Kaktüs nütriflavonları sayesinde cildi uzun süreli nemlendirir, saf E vitamini ile güneşin yol açtığı cilt yaşlanmasına karşı korur.

GARNIER, CİLT KANSERİNİ ÖNLEMEDE AVRUPA KANSER ÖRGÜTLERİ BİRLİĞİNİ DESTEKLİYOR.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.