Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Ambre Solaire Koruyucu Sprey GKF 50


Ürün kodu: #8481
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ambre Solaire Ürünleri

Güneşe karşı hassas ciltler için. Tropik güneş ve dağ koşulları için uygundur

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
43,99 TL 43,99 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Ambre Solaire Koruyucu Sprey GKF 50 - Garnier Spf50+ UV Sensitive Güneş Koruyucu Sprey 200ml

Açıklama :

Hassas cilt, güneşe maruz kaldığında kızaran ve güneşe tahammülü olmayan cilt tipidir. Garnier Ambre Solaire hassas ciltlere uzman bir seri geliştirildi.

*Hipoalerjenik
* Beyaz iz bırakmaz
* Yağsız ve yapışmaz
* Parfümsüz
* Uzun süre nemlendirici etkili

GARNIER AMBRE SOLAIRE İLE GÜNEŞTEN KORUNMA

Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene, UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX 'e sahiptir. Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunlu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar.

Kaktüs nütriflavonları sayesinde cildi uzun süreli nemlendirir, saf E vitamini ile güneşin yol açtığı cilt yaşlanmasına karşı korur.

GARNIER, CİLT KANSERİNİ ÖNLEMEDE AVRUPA KANSER ÖRGÜTLERİ BİRLİĞİNİ DESTEKLİYOR.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.