Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Bronzlaştırıcı Yağ Spf30 Sprey Yüksek Koruma 150ml


Ürün kodu: #13814
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ambre Solaire Ürünleri

Güneş ışınlarına karşı koruma + optimum bronzluk

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
43,99 TL 43,99 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Bronzlaştırıcı Yağ Spf30 Sprey Yüksek Koruma 150ml

Kullanım şekli :Uygulamadan önce çalkalayınız ve direk olarak yüze püskürtmeyiniz. Bebeklerin ve çocukların güneşe direkt maruz kalmalarından kaçınınız. Güneşe uzun süre maruz kalmak tehlikelidir, bir güneş koruma ürünü kullanıyorsanız bile güneş altında uzun süre kalmayınız, çünkü hiç bir güneş ürünü %100 koruma sağlamaz. Sıcaklığın en yoğun olduğu saatlerde güneşe maruz kalmaktan kaçınınız.Ürünü cildinize güneşe çıkmadan hemen önce uygulayınız. Güneşe karşı tam koruma sağlamak için ürünü cildinize sık aralıklarla ve bolca uygulayınız (özellikle suya girdikten sonra, terlediğinizde ve kurulandığınızda.) Ekstra kıyafet önlemlerinizi almayı unutmayınız (tişört, şapka, güneş gözlüğü). 

Göz çevresine temasından kaçınınız. Gözle temas halinde hemen bol su ile durulayınız. Kıyafetlerle temasından kaçınınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.