Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Esas Bakım Canlandırıcı Tonik


Ürün kodu: #7797
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ürünleri

Normal ve Karma Ciltler İçin

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,89 TL 11,89 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Skin Naturals Esas Bakım Canlandırıcı Tonik
 
Normal ve Karma Ciltler İçin
 
Garnier Esas Bakım Canlandırıcı Tonik Benim İçin Uygun Mu?
 
Evet, eğer cildiniz normal ve karma ise uygundur. Canlandırıcı tonik hem cildinizi arındırır, hem de size taze ve sağlıklı görünen bir cilt kazandırır.
 
Nasıl Etki Eder?
 
Meyve özleri içeren formülü sayesinde her gün cildinizi ölü hücrelerden ve kirden arındırır, temizler ve ferahlatır. Cildinizi nemlendiricinin optimum şekilde etki etmesi için hazırlar.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.