Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On

3 yorum | 3,67 puan

Ürün kodu: #10268
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ürünleri

4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!

Bu ürünle birlikte 0,28 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
28,00 TL 28,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On 15 ml
 
• Avrupa’nın Bir Numaralı Göz Bakım Kremi*
• Avrupa’da Yılın Ürünü Seçildi**
• İngiltere’de Her 15 Saniyede Bir satıyor***
 
Kahve ile dinç bakışlar
Kahvenin canlandırıcı etkisi şimdi göz bakımınızda. Kafeinli Göz Roll-On, içerdiği kafein sayesinde göz altındaki torbaları indirmeye yardımcı olur.
 
Torbalar için
Kafein, mikro sirkülasyonu (göz altındaki kan dolaşımını) arttırma özelliği ve yprgunluk karşıtı etkisi ile bilinir. Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.
 
Halkalar için
Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.
 
Sonuç :
Göz altı torbaları ve halkaları azalır

Torbalar : %12 azalır.
Halkalar : %11 azalır.
 
4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!
 
50 bayan üzerinde 4 hafta süre ile yapılan klinik test sonucu.
 
Kafeinli Göz Roll-On’u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.
 
* Avrupa’nın gayrisafi milli hasıla gelirinin %75’ini oluşturan 11 ülkedeki AC Nielsen sonucuna göre.
** 2009’da yapılan Yeni Ürünler Tüketici Araştırması’na göre.
*** İngiltere Loreal verilerine göre.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.