Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Resisto Spf50+ Renkli Güneş Spreyi 200ml


Ürün kodu: #8490
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ambre Solaire Ürünleri

Çocuklar için renkli güneş spreyi Spf50 çok yüksek korumalı

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
43,99 TL 43,99 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Resisto Spf50+ Renkli Güneş Spreyi 200ml

Yeni Resisto Renkli Sprey'in renkli uygulaması ile güneşten korunmak çocuklar için artık çok eğlenceli. Güneş ışığına dayanıklı, patentli filitre sistemi MexorylSX + MexorylXL sayesinde UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Geliştirilmiş formülü suya dayanıklıdır. Çocukların hassas ciltler için güneş yanıklarına ve güneşin uzun vadeli zararlarına karşı etkili bir koruma sağlar. 

Kullanım şekli:Uygulamadan önce çalkalayınız ve dilrek olarak yüze püskürtmeyiniz. Bebeklerin ve küçük çocukların güneşe direk maruz kalmalarından kaçınınız. Güneşe uzun süre maruz kalmak tehlikelidir. bir güneş koruma ürünü kullanıyor olsanız bile güneş altında uzun süre kalmayınız, çünkü hiçbir güneş koruma ürünü %100 koruma sağlamaz. Sıcaklığın en yoğun yoğun olduğu saatler güneşe çıkmaktan kaçınınız. Ürünü acildinize güneşe çıkmadan hemen önce uygulayınız. Güneşe karşı tam koruma sağlamak için. ürünü cildinize sık aralıklarla ve bolca uygulayınız. (Özellikle suya girdikten sonra, terlediğinizde ve kuruladığınızda.) Ekstra kıyafet önlemlerinizi almayı unutmayınız (T-shirt, şapka, güneş gözlüğü). Göz çevresine temasından kaçınınız. Gözle teması halinde hemen bol su ile durulayınız. Kıyafetlerle temasından kaçınınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.