Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Garnier Saf & Temiz Tonik


Ürün kodu: #7792
Son kullanma tarihi:

Tüm Garnier Ürünleri

Gözenekleri Sıkılaştırır.

Bu ürünle birlikte 0,13 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
12,90 TL 12,90 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Garnier Skin Naturals Saf & Temiz Arındırıcı Ve Sıkılaştırıcı Tonik
 
Gözenekleri Sıkılaştırır.
 
Garnier Saf & Temiz Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Tonik Benim İçin Uygun Mu?

 
Evet, eğer gözenekleriniz tıkalıysa ve cildiniz karma ve yağlıysa ve yağlanma, parlama siyah noktalar gibi cilt problemlerinden şikayetçiyseniz uygundur.
 
Farkı Nedir?
 
Arındırıcı etkenler ve sebum-düzenleyici özelliği ile bilinen çinko minerali içeren formülü gözenekleri sıkılaştırır, cildi matlaştırır, cilt problemlerine ve siyah noktalara karşı savaşmaya yardımcı olur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.