Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Gazason Bebek Masaj Yağı


Ürün kodu: #7703
Son kullanma tarihi:

Tüm Dr. Besnim Ürünleri

Gaz ağrılarını ve huzursuzluğunu gidermeye yardımcı

Bu ürünle birlikte 0,13 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,00 TL 13,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Gazason Bebek Masaj Yağı

GAZASON’un içeriğindeki;doğal kimyon ve kekik yağı, ısıtıcı spazm çözücü etkisi ve topikal ağrı kesici özelliğiyle bebeği rahatlatır. Zeytinyağı besleyici ve yumuşatıcı özelliğiyle bebeğin cild sağlığına katkıda bulunur.

Formulü

1gr. GAZASON® oil : 0,02gr.Cumin oil, 0,01gr. Origanum oil, Oleum olivea, Paraffinum Liquidum,Parfüm içerir. Koruyucu içermez.

Kullanım Alanı

Bebeğinizin karın bölgesine yapılacak masaj, bebeğin gaz ve gaz ağrılarını gidermeye yardımcı olarak bebeği rahatlatır. Bu ürünün tıbbi yararı geleneksel kullanıma ve literatüre dayanmaktadır. Tıbbi müstahzar olarak değerlendirilmemiştir.

Kullanma Talimatı

Günde 3-4 defa 4-8 damla GAZASON bebek masaj yağını bebeğin göbek çevresine damlatarak tüm karın bölgesine ovarak sürünüz.

Ticari Takdim Şekli

Net Miktarı 20ml.Damlalıklı ambalaj

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.