Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Godin Şampuan 250ml


Ürün kodu: #21016
Son kullanma tarihi:

Tüm Godin Ürünleri

Hamilelere özel şampuan

Bu ürünle birlikte 0,52 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
52,00 TL 52,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Godin Şampuan 250ml

  • Doğal ve organiktir.
  • Anne ve bebeği için sağlıklı bir formdur. Godin şampuan ve banyo sütü anne ve karnındaki bebeğin yaşam kalitesini arttırır.
  • Godin şampuan ve banyo sütü özellikle hassas olan hamilelerin hem saçını hem vücudunu koruyan özel bir formüldür. 
  • İçeriği tamamıyla bitkiseldir, kimyasal madde içermemektedir.
  • Özellikle Banyo Sütü içeriğindeki yoğun nemlendiriciler sayesinde cildi nemli tutar. Dolayısıyla hamilelerdeki çatlak oluşumunu engeller.
  • Hamileler kokulara karşı hassas olduklarından dolayı rahatsız etmeyen özel parfüm kullanılmıştır .
  • Tamamen bitkisel olmasından dolayı ailelerin tüm bireyleri rahatlıkla kullanabilirler.

Şampuanların içeriğinde bulunan zararlı katkı maddelerinin hiçbirini barındırmayan Godin sizin ve bebeğinizin sağlığı içindir.

Şampuan ve duş sütünde de köpürtücü ve temizleyici yüzey aktif madde olarak SLS, SLES, ALS ve ALES içermez. Köpürtücü ve temizleyici yüzey aktif madde olarak anyonik yüzey aktif madde (Disodium laureth sulphate) ve noniyonik yüzey aktif madde (Decyl Glucoside ve Capryl/Caprylic Glucoside&Lauryl Glucoside) kullanılmıştır.

Bu yüzey aktif maddeler tamamen doğal olup mısır şekerinden elde edilmektedir ve yenilebilmektedir.    

Koruyucu olarak paraben içermemektedir.

Godin: Niasin, Folik Asit, Biyotin, Çinko içermektedir.

İçindekiler: Su, Disodyum lauret sülfosüksinat, Desil C8-10 Glikozit, Kapril/Kaprilik Glikozit&Lauril Glikozit, Polietilen glikol-120 Metil Glikoz Dioleat, Kokamidopropil Betain, Kokamid Dietanol amidi, Gliserin, Polietilen glikol-40/Polipropilen glikol-8 Metilaminopropil/Hidropropil Dimetikon Kopolimer, Dekspantenol, Siklopentasiloksan&Dimetikon, Metilkloroisotiazolinon&Metilisotiazolinon, Esans, Tokoferil asetat, Allantoin, Niasin, Folik asit, Biotin, Potasyum, İyot, Çinko

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.