Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Godin Şampuan 250ml + Duş Sütü 200ml Set


Ürün kodu: #21018
Son kullanma tarihi:

Tüm Godin Ürünleri

Hamilelere özel şampuan ve kremsi banyo sütü

Bu ürünle birlikte 0,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
75,00 TL 75,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Godin Şampuan 250ml + Duş Sütü 200ml Set

  • Doğal ve organiktir.
  • Anne ve bebeği için sağlıklı bir formdur. Godin şampuan ve banyo sütü anne ve karnındaki bebeğin yaşam kalitesini arttırır.
  • Godin şampuan ve banyo sütü özellikle hassas olan hamilelerin hem saçını hem vücudunu koruyan özel bir formüldür. 
  • İçeriği tamamıyla bitkiseldir, kimyasal madde içermemektedir.
  • Özellikle Banyo Sütü içeriğindeki yoğun nemlendiriciler sayesinde cildi nemli tutar. Dolayısıyla hamilelerdeki çatlak oluşumunu engeller.
  • Hamileler kokulara karşı hassas olduklarından dolayı rahatsız etmeyen özel parfüm kullanılmıştır .
  • Tamamen bitkisel olmasından dolayı ailelerin tüm bireyleri rahatlıkla kullanabilirler.

Godin Şampuan 250ml

Şampuanların içeriğinde bulunan zararlı katkı maddelerinin hiçbirini barındırmayan Godin sizin ve bebeğinizin sağlığı içindir.

Şampuan ve duş sütünde de köpürtücü ve temizleyici yüzey aktif madde olarak SLS, SLES, ALS ve ALES içermez. Köpürtücü ve temizleyici yüzey aktif madde olarak anyonik yüzey aktif madde (Disodium laureth sulphate) ve noniyonik yüzey aktif madde (Decyl Glucoside ve Capryl/Caprylic Glucoside&Lauryl Glucoside) kullanılmıştır.

Bu yüzey aktif maddeler tamamen doğal olup mısır şekerinden elde edilmektedir ve yenilebilmektedir.    

Koruyucu olarak paraben içermemektedir.

Godin: Niasin, Folik Asit, Biyotin, Çinko içermektedir.

İçindekiler: Su, Disodyum lauret sülfosüksinat, Desil C8-10 Glikozit, Kapril/Kaprilik Glikozit&Lauril Glikozit, Polietilen glikol-120 Metil Glikoz Dioleat, Kokamidopropil Betain, Kokamid Dietanol amidi, Gliserin, Polietilen glikol-40/Polipropilen glikol-8 Metilaminopropil/Hidropropil Dimetikon Kopolimer, Dekspantenol, Siklopentasiloksan&Dimetikon, Metilkloroisotiazolinon&Metilisotiazolinon, Esans, Tokoferil asetat, Allantoin, Niasin, Folik asit, Biotin, Potasyum, İyot, Çinko

 

Godin Duş Sütü 200ml

Bu ürün duş jeli uygulamasından sonra kullanılmakta ve durulanmaktadır. Asıl amacı duş sonrası krem/losyon uygulamasından&zaman kaybından kurtarmaktır.

İçerisinde kullanılan aktif olan Olifeel TD7525, zeytinyağına kıyasla üstün özelliklere sahip zeytinyağı ikamesidir.

Kimyasal bir işlemden ve hidrojenazasyon işleminden geçmemiştir.

Zeytinyağının özel bir fraksiyonu alınarak oluşturulmuş olup yapısındaki trigliseridler sayesinde cilde uyumluluk, digliseridler sayesinde de formüle uyumluluk sağlar.  

Non comedogenictir .Yani  Zeytinyağı gibi gözenekleri tıkamaz.

Oksidasyon sıkıntısı olmayıp stabilitesini muhafaza eder.

Ayrıca çok yüksek nem dengesi sağlar ve cilde hızlı bir şekilde penetre olmaktadır.

İçindekiler: Su, Zeytin gliseritleri, Gliserin, Disodyum lauret sülfosüksinat, Desil C8-10 Glikozit, Kokamidopropil Betain, Polietilen glikol-120 Metil Glikoz Dioleat, Dekspantenol, Esans, Ksantan sakızı, Tokoferil asetat, Allantoin, Niasin, Folik asit, Biotin, Potasyum, İyot, Çinko

 

,
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.