Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Hamadi Honey Soymilk Hair Wash Daily Shampoo (İnce Saçlar İçin) 355ml


Ürün kodu: #16716
Son kullanma tarihi:

Tüm Hamadi Ürünleri

HAMADI BAL & SOYASÜTÜ ÖZLÜ ŞAMPUAN

Bu ürünle birlikte 1,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
105,00 TL 105,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Hamadi Honey Soymilk Hair Wash Daily Shampoo (İnce Saçlar İçin) 355 ml
 
Hamadi Bal Soya Sütü Günlük Saç Şampuanı (İnce Saçlar İçin) 
 
HAMADI BAL & SOYASÜTÜ ÖZLÜ ŞAMPUAN 
 
Antibakteriyel ve iltihap giderici Bal, içeriğindeki vitaminler ve mineraller sayesinde saç derisini güçlendirir, ince telli saçı kalınlaştırır ve saça hacim katar.Güçlü antioksidan Guaiac yağı (kantaron), enfeksiyonların ve kronik dermatolojik hastalıkları tedavi edici özelliğe sahiptir.Aynı zamanda enerji veren etkisi ile duş jeli olarak vücuda ve yüze de kullanılabilir.Atopik egzama sorununu azaltıcı etkisi vardır.Hormonal ve genetik olmayan saç dökülmesini önler
 
Kullanımı:
 
Kirli saçı iyice duruladıktan sonra 1(bir) kapak miktarı şampuanı parça parça tüm saç derisine ve saça masaj yaparak yedirin, 5 dk bekletip ( bekletme süresi ne kadar uzun olursa o kadar iyi sonuç alırsınız) durulayın, isterseniz işlemi tekrarlayın.
 
Hamadi Extra Kullanım Tavsiyesi:
RICE MILK CONDITIONER ile birlikte kullanın, saçınızı şampuanladıktan ve duruladıktan sonra Saç kremini saç dibinin 4 parmak altından itibaren saçınıza uygulayın, en az 5 dk bekletip durulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.