Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Hartmann Menalind Professional Clean Cilt Temizleyici Köpük 400 ml


Ürün kodu: #19018
Son kullanma tarihi:

Tüm Hartmann Ürünleri

Hızlı ve nazik temizlik

Bu ürünle birlikte 0,49 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
49,00 TL 49,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Hartmann Menalind Professional Clean Cilt Temizleyici Köpük 400 ml

Özellikler
İnkontinans bakımı için hızlı, nazik temizlik. Koku-nötralize edicidir.
Cilt pH nötrdür.
 
Kullanımı
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Köpüğü doğrudan, etkilenen alana yaklaşık 20 cm mesafeden püskürtünüz, çabucak emilmesine izin veriniz ve sabun ve su kullanmadan siliniz.
 
Ürün Bileşenleri
Su, Bütan, C9-C13 Isoparafin, İsobütan, Sodyum Loril Sarkosinat, Parfüm (Esans), İsopropil Miristat, Pentaeritritil Monooleat /Pentaeritritil Dioleat /Pentaeritritil Trioleat /Pentaeritritil Tetraoleat, Kreatin, PEG-6-Kaprilik/Kaprik Gliseritler, PEG-34 Kastor Yağı, Setil Alkol, Laktik Asit, Propan, Metilparaben, Propilparaben, Kokoamit MEA
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.