Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Heliocare SPF 90 Jel 50 ml

2 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #11725
Son kullanma tarihi:

Tüm Heliocare Ürünleri

Yaşlanmanın önlenmesi, Vitiligo ve akneli ciltlere özel güneş koruması sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,78 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
78,00 TL 78,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Heliocare SPF 90 Jel 50 ml

UVA/UVB filtreleri: Çok yüksek ve yeni teknolojilerle üretilmiş mineral filtreler sayesinde UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. FERNBLOK (eğrelti otu), Langerhans hücrelerini korur ve güneş ışığına maruz kalma öncesinde, sırasında ve sonrasında cildin savunma mekanizmalarını etkinleştirerek fonksiyonlarını sürdürmelerini sağlar. Photo-biyolojik koruma: Fernblok (eğrelti otu) natürel bir extraktit. İçinde bulunan yüksek polyphenol ve flavanoidler, Yeşil Çay ile birlikte biyolojik bir koruma sağlıyor.

Kullanım Alanları:
Özellikle akneli ciltlerde ve problemi olan ciltler için uygundur. Yüz, Alın, ve Boyun Oral ve topikal retinoid tedavisi esnasında,  Fotodermatoz (PLE, LUPUS etc.), Lazer foto koruma sonrası Melazma önlenmesi, Foto yaşlanmanın önlenmesi, Vitiligo.

İçerik :
Fernblock/Eğrelti Otu, Phytosphingosine, Yeşil Çay, Ultrasome, Uvinul,  Neo Heliopan , Çinko Oksit, Eusolex ve muhtelif kimyasal ve fiziksel filtreler.

Kullanım Şekli:
Güneşe maruz kalmadan önce yeterli miktarda tüm yüz, alın ve boyun bölgelerine uygulayınız. Gerektiğinde gün içinde en az 2-3 kere tekrarlayınız.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.