Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Helix-D Yüz Boyun Kremi 35 ml


Ürün kodu: #15451
Son kullanma tarihi:

Tüm Helix-D Ürünleri

Helix-D, dünyadaki en güçlü ve en son keşfedilen yaşlanma karşıtı aktif maddeleri içerir.

Bu ürünle birlikte 2,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
212,00 TL 212,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Helix-D Yüz Boyun Kremi 35 ml

Helix-D, dünyadaki en güçlü ve en son keşfedilen yaşlanma karşıtı aktif maddeleri içerir. Ancak Helix-D, sadece kırışıklık giderici bir ürün olmayıp kapsamlı ve çok fonksiyonlu bir anti-aging çözümüdür.

Helix-D'nin sahip olduğu önemli yeniliklerden biri de emilim teknolojisidir: "düşük kutuplaşma eğilimli sürtünmesiz emilim" sistemi sayesinde Helix-D içeriğindeki aktif maddeler hedeflenen cilt katmanlarına hızla ve yeterli miktarda ulaşır. Helix-D; güçlü antioksidan etkisi, uzun süreli nemlendirici özelliği ve içerdiği 6 özel peptid ile cildi gençleştirie ve rafine eder.

Helix-D ile yapılan klinik çalışmalar; çalışmaya katılan gönüllülerin %83'ünde ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azaldığını ve çalışmaya katılan gönüllülerin %90'ının kırışıklıklarındaki azalma düzeyini "çok belirgin" olarak tanımladığını göstermiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.