Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçası


Ürün kodu: #18703
Son kullanma tarihi:

Tüm HELLO KITTY Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,10 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
9,90 TL 9,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçası


Üretim Yeri: Malezya
Tavsiye edilen yaş aralığı: 2 – 6 yaş
Ürün Özellikleri Hello Kitty&39;nin sevimli diş fırçası altındaki vakumu sayesinde her zaman ayakta durur.Diş fırçası kapağı diş fırçasını dış etkilere karşı korurken çocuklara göz kırpan hareketli şekildedir.Çocuk diş ve dişetlerine uygun yumuşak DuPont Tynex kılları kullanılmıştır.ABD menşeli Dr. Fresh tarafından üretilmiştir. Neden bu ürünü tercih etmelisiniz? Düz yüzeylere yapışabilen vantuzlu fırça sapı vardır.Kapağı sayesinde diş fırçasını tozdan ve kirden korur, hijyenik kalmasını sağlar.

Hello Kitty&39;nin sevimli diş fırçası altındaki vakumu sayesinde her zaman ayakta durur. Diş fırçası kapağı diş fırçasını dış etkilere karşı korurken çocuklara göz kırpan hareketli şekildedir. Çocuk diş ve dişetlerine uygun yumuşak DuPont Tynex kılları kullanılmıştır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.