Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Hermesetas Klasik Tatlandırıcı 1200 Tablet - Ekonomik Boy


Ürün kodu: #18410
Son kullanma tarihi:

Tüm Hermesetas Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,37 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
37,00 TL 37,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Hermesetas Klasik Tatlandırıcı (1200 Tablet - Ekonomik Boy)

Hermesetas Klasik Tatlandırıcı, 1879 yıllında keşfedilen ilk kalorisiz tatlandırıcı olan sakarin içerir. Bir tablet Hermesetas Klasik Tatlandırıcı, bir kesme şekerin tatlandırıcı gücüne eşittir. Tablet halindeki Hermesetas Klasik Tatlandırıcı sıcak ve soğuk içeceklerde güvenle kullanılabilir.

- Tatlandırıcı gücü yüksektir.
- Metalik bir tat hissi bırakmaz.
- Kalori içermez.
- Minik tabletler sayesinde, kolay çözünür.
- Şeffaf ambalajı ile şık ve pratik bir kullanım sağlar.
- İsviçre'den ithal edilmektedir.
- 100 yıllık geçmişe sahip Hermes Sweetener Ltd. tarafından en iyi kalite ve saflıktaki hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.
- 1200 tabletlik ekonomik boy sayesinde tablet başına avantajlı ürün fiyatı.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.