Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Hidroten Pişik Kremi 100 ml + Alt Değiştirme Bezi Hediye


Ürün kodu: #19754
Son kullanma tarihi: 01.2018

Tüm Hidroten Ürünleri

Pişiğe Karşı Korunmaya ve Pişiğin Bakımına Destek Olur

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Hidroten Pişik Kremi 100 ml + Alt Değiştirme Bezi Hediye (Pembe & Mavi)

  • Pişiğe Karşı Korunmaya ve Pişiğin Bakımına Destek Olur.
  • İçeriğinde bulunan %15 oranındaki çinko oksit bariyer oluşturarak bebeğin cildine zarar verebilecek etkenlerle temasını önlemeye yardımcı olur.
  • Hidroten Pişik Kremi, hassas cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur. Cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak doğalbir bakım süreci oluşturur.
  • Bebeğin hassas cildine uygundur.
  • Bez bölgesinin rahatlamasına yardımcı olur.
  • Paraben içermez.

Kullanım Şekli

Hidroten Pişik kremince bir tabaka halinde; Her bez değişiminde bebeğin kuru ve temiz poposuna ve pişik belirtisi görülen bölgelere uygulanabilir.

Hidroten Cilt Bakımı
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.