Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Humana Bitki Çayı


Ürün kodu: #8668
Son kullanma tarihi:

Tüm Humana Ürünleri

Soğuk Algınlığı Nezle ve Grip İçin

Bu ürünle birlikte 0,19 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,50 TL 18,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Humana Bitki Çayı 200 gr

Humana Bebek Mamaları  GDO açısından son derece güvenlidir.  
 
Humana bebeklerin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenmeleri için 1950 yılından beri kaliteli bebek mamaları üretmektedir. Üretime başladığı günden itibaren pek çok ilke imza atmıştır. Bunlardan birincisi; protein yapısı bakımından Avrupa’nın ilk anne sütü olan adapte biberon mamasını 1950 yılında üretmeye başlamıştır.

Humana ürettiği kaliteli ve modern bebek mamalarını tüm Dünya’da 35’den fazla ülkede başarı ile pazarlanmaktadır. Avrupa’nın en büyük mama üreticileri arasında yer alan bu dev kuruluş; dört bir kıtada tecrübe, güven, yenilik ve teknolojinin eseri olan ISO 9001 kalite sertifikalı ürünleri sunmaktadır.

Ürünlerimizde, sadece Avrupa Birliği Kanunlarına uygun olduğu sertifikalandırılmış hammaddeler kullanılmaktadır. Tüketiciye sunulmaya hazır ürünlerimiz modern laboratuarlarımızda GDO açısından, diğer konularda da olduğu gibi test edilmekte ve sonrasında tüketicilere sunulmaktadır. 
 
HUMANA BİTKİ  ÇAYI

Soğuk Algınlığı  Nezle ve Grip İçin

Bebekler, Çocuklar ve Yetişkinler İçin
 

4. aydan itibaren bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarında, vücut direncinin artırılması, solunum rahatlaması,ateşin düşürülmesi ve ağrıların giderilmesinde kullanılan hoş içimli bir bitki çayıdır.

HUMANA Bitki Çayı;

%100 bitkisel, suni aroma, boya ve kimyasal madde içermez. Granül şeklinde olduğundan dolayı hazırlanışı çok kolaydır.

Hazırlanışı  ve Kullanımı;

Bebeklerde: 100 ml kaynamış ılımış suya tepeleme 1 tatlı kaşığı HUMANA bitki çayı ilave edilerek hazırlanır. 100 ml hazırlanmış çayı günde birkaç defaya bölünerek bebeklere verilmesi tavsiye edilir.
Yetişkinlerde: 200 ml ( bir su bardağı ) suya 2 tatlı kaşığı ilave edilerek isteğe bağlı olarak soğuk, sıcak veya ılık içilebilir. Günde 3 veya 4 defa içilmesi tavsiye edilir.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.