Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Humana Still Tee - Anne Çayı

5 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #3682
Son kullanma tarihi:

Tüm Humana Ürünleri

Emziren Anneler İçin bitki çayı

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 35,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

HUMANA STİLL TEA/ ANNE ÇAYI 200 gr

Emziren Anneler İçin !!!

Humana Bebek Mamaları  GDO açısından son derece güvenlidir.  
 

Humana bebeklerin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenmeleri için 1950 yılından beri kaliteli bebek mamaları üretmektedir. Üretime başladığı günden itibaren pek çok ilke imza atmıştır. Bunlardan birincisi; protein yapısı bakımından Avrupa’nın ilk anne sütü olan adapte biberon mamasını 1950 yılında üretmeye başlamıştır.

Humana ürettiği kaliteli ve modern bebek mamalarını tüm Dünya’da 35’den fazla ülkede başarı ile pazarlanmaktadır. Avrupa’nın en büyük mama üreticileri arasında yer alan bu dev kuruluş; dört bir kıtada tecrübe, güven, yenilik ve teknolojinin eseri olan ISO 9001 kalite sertifikalı ürünleri sunmaktadır.

Ürünlerimizde, sadece Avrupa Birliği Kanunlarına uygun olduğu sertifikalandırılmış hammaddeler kullanılmaktadır. Tüketiciye sunulmaya hazır ürünlerimiz modern laboratuarlarımızda GDO açısından, diğer konularda da olduğu gibi test edilmekte ve sonrasında tüketicilere sunulmaktadır.

 HUMANA STILL-TEE

Anne Sütünü Arttıran Bitki Çayı,

Humana Still-Tee içerisinde bulunan Galaktogog etkili bitkiler sayesinde süt bezlerini uyararak süt yapımını hızlandırır ve süt miktarını önemli ölçüde arttırır.
Humana Still-Tee ' nin doğumdan hemen sonra kullanıldığında süt oluşumunu hızlandırdığı ve miktarını artırdığı, üniversite ve araştırma hastanelerinde yapılan 4 klinik çalışma ile etkinliği kanıtlanmıştır.
Anne sütünü arttıran bitki çayı Humana Still-Tee, Oksitosin hormonunu aktive ederek, doğum sonrası uterusun eski haline dönmesine yardımcı olur.
Humana Still-Tee doğum sonrası, özellikle sezaryen sonucu oluşan gaz sancılarının giderilmesine yardımcı olur.
Bu özelliklerinden ötürü doğumdan hemen  sonra ilk sıvı olarak anneye içirilmesi tavsiye edilir.
Humana Still-Tee'nin kalorisi düşüktür.
Humana Sitll-Tee emzirme dönemi boyunca, daha çok süt oluşumu için önerilen  miktarlarda ve düzenli olarak kullanılmalıdır.
% 100 bitkiseldir.
Boya maddesi, suni aroma ve katkı maddesi içermez.
Granül şeklindedir.Demleme ve hazırlama sorunu yoktur.
C vitamini ilavelidir.
Şeker ilavesine gerek yoktur.

İçerik :Hibiscus : 2,6 gFennel Extract : 0,2 gFennel Oil : 0,02 gRoobios : 0,2 gVerbena Herb : 0,2 gRaspberry Leaves : 0,2 gFenugreek : 0,1 gGoat's Rue Herb : 0.1 gSucrose : 91,5 gMaltodextrin : 4,4 gVitamin C : 0.5 g
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.