Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Humic Anti Anging Peeling Maske


Ürün kodu: #14785
Son kullanma tarihi:

Tüm Humic Ürünleri

Doğada şifalı çamurlar olarak bilinen PELOID'in, humic acid ile zenginleştirilmesi ve O/W/O üçlü faz emülsiyona bağlanması ile oluşturulmuştur.

Bu ürünle birlikte 0,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
55,00 TL 55,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Humic Anti Anging Peeling Maske
 
Doğada şifalı çamurlar olarak bilinen PELOID'in, humic acid ile zenginleştirilmesi ve O/W/O üçlü faz emülsiyona bağlanması ile oluşturulmuştur. Cilt yüzeyinde kısa sürede matlık sağlayarak, ferahlatıcı bir his yaratır. Kolayca penetre olan Humic Anti-Anging Peeling Maske, peeling etkisiyle cildi solgun hale getiren kalın yüzeyi arındırarak cildi daha sağlıklı, aydınlık ve mat hale getirir. Hipoallerjeniktir.
 
Kullanımı
 
İnce bir tabaka halinde sürülen Humic Anti-Anging Peeling Maske 25-30 dakika bekletilir, tamamen kuruduktan sonra cilt yıkanarak temizlenir. Uygulamanın haftada 1 kez yapılması önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.