Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Imubionex Saç Dökülmesine Karşı Sprey 60ml


Ürün kodu: #21089
Son kullanma tarihi:

Tüm İmuneks Ürünleri

Saç dökülmesini azaltarak saçın yapısını güçlendirir.

Bu ürünle birlikte 1,48 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
148,00 TL 148,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Imubionex Saç Dökülmesine Karşı Sprey 60ml

Saç dökülmesi ve incelmesine karşı kullanılıbilen Imubionex Sprey, saç dökülmesini azaltarak saçın yapısını güçlendirir.

Kullanım Şekli: Spreyi saçınızın üzerine bol miktarda, saçınızın uzunluğuna bağlı olarak 4-8 defa uygulayınız. Suyla durulamadan bu şekilde bırakınız.

Kullanum Sıklığı: Kullanım talimatlarına uygun olmak üzere iki günde bir uygulanabilir.

İçindekiler: Su, Propilen Glikol, Trehaloz, Pantenol, PEG-40 Hidrojene Kastor Yağı, Metil Vanilat, Buğday Amino Asitleri, Soya Amino Asitleri, Arginin HCI, Serin, Treonin, Niasinamid, Faex Özü, Aesculus hippocastanum Özü, Amonyum Gliserizat, Çinko Glukonat, Kafein, Biyotin, Manganez PCA, Disodyum EDTA, Sodyum Hidroksimetilglisinat, Laktik Asit, Parfüm.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.