Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İmumax Sprey 3-16 Yaş Bebek ve Çocuk Spreyi 20 ml


Ürün kodu: #19399
Son kullanma tarihi:

Tüm İmuneks Ürünleri

Boğaz Ağrısı Tedavisine Yardımcı Sprey 20ml

Bu ürünle birlikte 0,32 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
32,00 TL 32,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Imumax Sprey 3-16 Yaş Bebek ve Çocuk Spreyi 20 ml
Boğaz Ağrısı Tedavisine Yardımcı Sprey

Kullanımı
Sadece topikal kullanıma uygundur. Kullanımdan önce sprey kutusunu hafifçe çalkalayınız, kapağını açınız ve kutunun sprey ucunu boğazınıza dik bir şekilde tutunuz. Boğaz yüzeyine uygulamak için spreye parmağınızla hafifçe basınız. Boğaz yüzeyinde ince film tabaka oluşması için 4-5 doz uygulayınız. Tedavinin başladığı ilk 2-3 saat boyunca her 20-30 dakikada bir spreyin uygulanması ve daha sonra günde 3-4 defa tamamen iyileşme sağlanıncaya kadar ürünün kullanımına devam edilmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarılar ve Önlemler
Kullanımdan önce ellerinizi yıkayınız. IMUMAX Baby&Kids Boğaz Spreyi, yalnızca amacına uygun topikal kullanım içindir. Imumax Baby&Kids Boğaz Spreyi, uygularken solumayınız. Bileşiminde bulunan herhangi bir maddeye karşı aşırı duyarlılığı veya alerjisi olan kişilerde kullanılmamalıdır(bal içeriğinde eser miktarda polen bulunabilir) veya 7 gün boyunca kullandıktan sonra herhangi bir iyileşme görülmediği durumda kullanıma son verilmelidir. Her kullanımdan sonra spreyin kapağını kapatınız. IMUMAX Baby&Kids Boğaz Spreyi, akışkan olduğundan sprey ağzında ürün damlacıkları kalabilir. Her kullanımdan sonra spreyin ağzını kağıt mendil veya pamuklu çubuk yardımıyla siliniz.

Günlük doz

Yaklaşık 2 gram’dan az miktarda şeker içermektedir. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Buzdolabına veya dondurucuya koymayınız. Sprey düzeneği hasar görmüşse kullanmayınız. Son kullanma tarihinden sonra veya ilk kullanımdan itibaren 30 günden fazla zaman geçtiği takdirde kullanmayınız. 3 yaşından büyük çocuklarda kullanılabilir

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.