Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İmuneks Coenzym Q1O 30 Kapsül


Ürün kodu: #14569
Son kullanma tarihi:

Tüm İmuneks Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,87 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
87,00 TL 87,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İmuneks Coenzym Q1O  30 Kapsül

Açıklama:
 
CoenzymQ10 içeriğinde bulunan CoenzymQ10 ubikinonlar ailesinden bir bileşiktir ve yapısında 10 izopren (C5H8) ünitesi içerir.
 
Amaçlanan faydaya göre CoenzymQ10 kullanım dozu 50-1000 mg/gün gibi geniş bir aralıkta bulunabilir. 1200 mg gibi yüksek dozlarda bile yapılan çalışmalarda ciddi yan etkilere rastlanmamıştır.
 
CoenzymQ10 içeriğinde bulunan beta-glukan 1.3/1.6'nın antioksidan ve immün sistemi aktive edici özellikleri ile CoenzymQ10'un antioksidan ve immün sistemi aktive edici özellikleri birbirini tamamlayıcı niteliktedir ve bu sayede CoenzymQ10 ile yüksek antioksidan aktivite ve yüksek immün sistem stimülasyonu sağlanır.
 
Bu özelliklerin yanında CoenzymQ10 vücudumuzda enerji gerektiren her süreçte sağladığı faydalarla CoenzymQ10'a çok önemli üçüncü bir etki sağlar.
 
İçeriği:
 
Coenzyme Q10 200 mg
Beta-glukan 1,3 / 1,6 20 mg
 
Kullanım önerisi
 
Genel sağlığı ve beslenmeyi destekleyici olarak tercihen yemek zamanı günde 1 kapsül kullanımı önerilir.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.