Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

İmuneks Plus 30 Kapsül


Ürün kodu: #14570
Son kullanma tarihi:

Tüm İmuneks Ürünleri

Beta-Glukan 1,3/1,6 ve Kuşburnu Acerola

Bu ürünle birlikte 0,38 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
38,00 TL 38,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
İmuneks Plus 30 Kapsül
 
İçeriğinde "Beta-glukan 1,3 / 1,6" ve "Natürel C Vitamini" bulunan tamamen doğal bir bağışıklık güçlendiricidir.
 
İmuneksPlus'ın 1 kapsülü içerisinde 20 mg beta-glukan 1.3/1.6, 100 mg kuşburnu ekstresi tozu, 300 mg acerola meyve tozu bulunmaktadır. Kuşburnu ekstresi minimum %4, acerola meyve tozu minumum %17 Natürel C Vitamini içermektedir. İmuneksPlus ise kuşburnu ekstresi tozu ve acerola meyve tozu kaynaklı minumum 55 mg Natürel C Vitamini içermektedir.
 
İçeriği:
 
Beta-glukan 1,3 / 1,6 20mg
Kuşburnu ekstresi tozu 100 mg
Acerola meyve tozu 300 mg
 
Kullanım:
 
Mevsimsel ve yıl boyu süren bağışıklığa yönelik risklerden korunmak, ayrıca vücut direncini kuvvetli tutmak için günde 1 kapsül, hastalık sırasında tedaviye destek olarak günde 2 kapsül kullanımı önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.